Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych zaprasza osoby, które prowadzą fundację, stowarzyszenie, spółdzielnię socjalną, spółkę non-profit i działają na rzecz mieszkańców miasta Poznania, na BEZPŁATNE SZKOLENIE:

Fundraising dla organizacji pozarządowych

Gdzie? Platforma spotkań online

Kiedy? 20 października (wtorek)  o godz. 13:15

Zastanawialiście się kiedyś jak finansować realizację celów statutowych waszej organizacji poza dotacją publiczną? Fundraising – czyli zbieranie funduszy od osób prywatnych i firm może być pomocny. Podczas szkolenia opowiemy czym jest, a czym nie jest fundraising i jak efektywnie go wdrożyć w swojej organizacji.

Szkolenie poprowadzą:

Aneta Badzińska – Prezes Fundacji Niesiemy Nadzieję i Wiceprezes Fundacji Pstryk. Studentka studiów podyplomowych MBA zrealizowała kilkanaście małych i dużych projektów fundraisingowych.

Paweł Dawidziak – Prezes Zarządu Stowarzyszenia I love Ziemek – Twórca Centrum Pozytywnej Energii w Poznaniu, które stworzył dzięki współpracy z wieloma firmami i doświadczeniu w fundraisingu.

Justyna K. Ochędzan – Prezes Wielkopolskiej Rady Koordynacyjnej Związku Organizacji Pozarządowych, doradca ds. rozwoju organizacji pozarządowych, managerka z wieloletnim doświadczeniem specjalizująca się w zagadnieniach prawnych, finansowych oraz procesach konsultacyjnych i rzeczniczych.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie:

[ninja_form id=37]

 

Działania poznańskiego centrum wspierania organizacji pozarządowych i wolontariatu prowadzonego przez Wielkopolską Radę Koordynacyjną Związek Organizacji Pozarządowych są dofinansowane ze środków budżetowych Miasta Poznania oraz środków własnych WRK.

Kontakt: Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych,
ul. Bukowska 27/29, 60-501 Poznań, doradztwo@wrk.org.pl, tel. 61 85 30 930.