30 czerwca zbliża się wielkimi krokami. W tym roku, to właśnie do tego czasu trzeba sporządzić sprawozdanie finansowe i CIT 8. Jak to zrobić, zwłaszcza kiedy nie mamy księgowej a w ciągu roku nie było właściwie żadnego obrotu na koncie organizacji? Często nas o to pytacie, dlatego zapraszamy fundacje, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich, ochotnicze straże pożarne i inne podmioty o charakterze społecznym na spotkanie Jak samodzielnie przygotować sprawozdanie finansowe i CIT 8.

Spotkanie będzie miało charakter praktycznego warsztatu, podczas którego krok po kroku przejdziemy poszczególne dokumenty i będziemy omawiali kolejne pola formularzy oraz odpowiadali na Wasze pytania.

Warsztat poprowadzi Danuta Gubańska – specjalista w zakresie finansów organizacji pozarządowych.

Przewidywany czas spotkania to 2 godziny i może w nim wziąć udział każda organizacja, której siedziba/odział/biuro znajduje się na terenie Wielkopolski w tym Poznania lub której działania zwiększają jakość życia mieszkańców Wielkopolski i pozytywnie wpływają na rozwój regionu – zarówno tych mniejszych, jak i większych społeczności. Pierwszeństwo udziału w szkoleniu mają organizacje członkowskie WRK (wypełnij deklarację członkowską i zostań członkiem WRK).

KIEDY: 22 czerwca 2021 (wtorek), godz. 16.00-18.00

GDZIE: platforma zoom

Spotkanie dodatkowo będzie okazją do podyskutowania o tym, jakiego wsparcia potrzebują organizacje pozarządowe a także jak miałoby wyglądać miejsce oferujące wsparcie NGO-som. Tworzymy nową przestrzeń przyjazną NGO’som i dlatego Wasz głos o Waszych potrzebach, problemach, wyobrażeniach jest dla nas bardzo ważny.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane będą do 21 czerwca do godz. 20.00 lub do wyczerpania miejsc. Organizacjom, które zgłoszą się na szkolenie zostanie wysłany w osobnym mailu aktywny link do spotkania po godz. 20 w dniu 21 czerwca. Proszę pamiętać także o sprawdzeniu folderu spam.

REJESTRACJA:

[ninja_form id=’47’]

Działania projektu Inkubator Rozwoju Aktywności Społecznej w Wielkopolsce wspierającego rozwój instytucjonalny WRK sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

logo NIW