W związku z trwającym do 22 lutego konkursem PROO 1a na wsparcie instytucjonalne organizacji pozarządowych zapraszamy organizacje członkowskie Wielkopolskiej Rady Koordynacyjnej Związku Organizacji Pozarządowych na spotkanie:

PROO 1a bez tajemnic. Na co zwrócić uwagę pisząc wniosek o dofinansowanie

Środki w ramach programu PROO 1a są jak do tej pory jedynymi środkami publicznymi, które pozwalają na pozyskanie dofinansowania po prostu na wzmocnienie organizacji, zakup środków trwałych, dokształcenie kadry czy sfinansowanie innych kosztów, które pozwolą rozwijać się organizacji i realizować cele statutowe.

Podczas spotkania:

  • omówimy zasady ubiegania się o środki w ramach PROO1a
  • podzielimy się praktycznymi wskazówkami na co zwrócić uwagę pisząc wniosek
  • skonsultujemy Wasze pomysł wskazując, ich mocne strony, które warto rozwinąć

W związku z pozyskaniem przez WRK w ramach PROO 1a środków na tworzenie nowej siedziby, chcielibyśmy poznać także Waszą opinię, na temat tego, jakie funkcje powinno pełnić miejsce przyjazne wolontariuszom, organizacjom i w szczególności organizacjom członkowskim.

Kiedy? 17.02.2021, godz. 18.30

Gdzie? Platforma zoom. W celach organizacyjnych prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Po rejestracji automatycznie otrzymasz link do spotkania (sprawdź czy odpowiedź nie ukryła się w spamie).

[ninja_form id=’41’]

Sfinansowano przez przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

logo NIW