Masz dość odpisywania na te same pytania? Wiadomości z Facebooka nie dają Ci spać? 

Słyszałeś o haśle “automatyzacja”, ale nie wiesz jak się za to zabrać?

Fundacja FaniMani i Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych zapraszają na szkolenie on-line:

(ro)Boty na pomoc NGO: uwolnij swój czas konfigurując bota na Messengerze

Zapraszamy na spotkanie podczas którego odczarujemy hasło AUTOMATYZACJA i pokażemy jak korzystać z niej w organizacji społecznej. Wspólnie przejdziemy proces przygotowania oraz uruchomienia Bota na Messengerze. 

Podczas tego spotkania dowiesz się:

  • jak odciążyć pracowników organizacji dzięki automatyzacji, 
  • w jaki sposób zabrać się za przygotowanie automatyzacji, 
  • jak uruchomić wyskakujące okienko Messengera na stronie www i stronie FB
  • jak krok po kroku uruchomić (ro)bota na Facebookowym Messengerze

W trakcie szkolenia będzie możliwość zadawania pytań.

Kiedy? Szkolenie odbędzie się w formule on-line 17.11.2020 (wtorek) o godzinie 12:00.

Gdzie? Aby wziąć udział w szkoleniu należy się zarejestrować za pośrednictwem linku: https://fanimani.clickmeeting.com/-akademia-ngo-ro-boty-na-pomoc-ngo-uwolnij-swoj-czas-konfigurujac-bota-na-messengerze/register

Uwaga! Ilość miejsc na szkoleniu on-line jest ograniczona. Dlatego jeśli nie będziesz mógł/mogła uczestniczyć w szkoleniu to poinformuj nas o tym by inna chętna osoba mogła zająć Twoje miejsce.

Spotkanie poprowadzi Marek Zywert, współzałożyciel serwisu FaniMani.pl. Od 2014 roku w Fundacji FaniMani rozwija narzędzia fundraisingowe dla organizacji społecznych. Łączy wiedzę i doświadczenie z branży IT, sprzedaży i marketingu. Pasjonat ustawicznego rozwoju, pięknego minimalizmu w projektowaniu i aktywny gracz w squasha. Szczęśliwy mąż oraz ojciec. Szkolenie moderować będzie Justyna K. Ochędzan, doradca ds. rozwoju organizacji pozarządowych WRK.

Spotkanie jest organizowane wspólnie przez fundację FaniMani oraz Wielkopolską Radę Koordynacyjną Związek Organizacji Pozarządowych w ramach prowadzenia przez WRK poznańskiego centrum wspierania organizacji pozarządowych i wolontariatu (działanie dofinansowane przez m. Poznań) oraz w ramach programu Akademia NGO fundacji FaniMani.